کشاورزی | دام و طیور | شیلات | جهاد کشاورزی

دكتر طالبي: برند بانك كشاورزي مهم ترين ظرفيت اين بانك است

دکتر محمد طالبي مديرعامل بانک کشاورزي در تشريح نحوه اجراي طرح توسعه كشاورزي، عملكرد مديريت هاي شعب اين بانك را مطلوب و قابل توجه دانست و بر لزوم حمايت از پيشرفت طرح ها در سراسر كشور تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي بانک کشاورزي وي روز يكشنبه ششم اسفند در همايش مديران شعب اين بانک در استان ها و مناطق،با اعلام مطلب فوق به نقش موثر انتقال تجربه و همياري در تكميل طرح هاي در دست اقدام اشاره كرد و افزود: بررسي و تعيين تكليف تمام طرح ها يكي از موضوعات مهم به شمار مي آيد كه با تو جه به فرصت محدود زماني بايد هرچه سريعتر نهايي شوند.
دكتر طالبي ضمن تشريح وضعيت عملكرد بانك كشاورزي در حوزه اعتبارات و وصول مطالبات، با بيان اينكه وصول مطالبات به خودي خود امر دشواري است تصريح كرد: براي تعامل با مشتريان روش هاي جديدي در حوزه وصول مطالبات تدوين و اجرا شود.
مدير عامل بانك كشاورزي توجه جدي به موضوع اعتبارات خرد و همچنين برون سپاري آن را يكي ديگر از موضوعات مهم در حوزه اعتبارات و وصول مطالبات برشمرد.
وي در بخش ديگري از سخنانش عملكرد اين بانك در زمينه تجهيز منابع و سپرده هاي مردمي را مثبت ارزيابي كرد و از رشد و افزايش سهم سپرده هاي اين بانك در سال جاري خبر داد.
مدير عامل بانك كشاورزي بازنگري در وضعيت حوزه سرمايه انساني با هدف افزايش ميزان بهره وري نيروي انساني را يكي از ضرورت هاي اين حوزه برشمرد.
دكتر طالبي با بيان اينكه در حوزه بانكداري الكترونيكي به موفقيت هاي مهمي دست يافته ايم اضافه كرد: بانكداري الكترونيكي دارايي مهمي براي بانك كشاورزي به شمار مي آيد كه بايد به ارزش تبديل شود و با استفاده از ظرفيت هاي موجود در آن، هزينه هاي بانك كاهش خواهد يافت.
وي با اشاره به ظرفيت هاي موجود در بانك كشاورزي،برند اين بانك را از مهم ترين ظرفيت ها معرفي كرد و يادآور شد:برند بانك كشاورزي مفهوم ارزشمندي است كه ضمن ايجاد ظرفيت جديد فرصت هاي جديدي نيز براي بانك فراهم مي كند.
مديرعامل بانك كشاورزي تغيير ساختار كلان اين بانك را همسو با استفاده بهينه از ظرفيت ها و همچنين ديدگاه مشتري محوري بيان كرد و افزود:انتظار مي رود مديريت هاي شعب در استان ها نيز با در اختيار داشتن بخشي از دارايي هاي بانك،راه كارهاي مناسبي براي نهادينه شدن ديدگاه مشتري محوري ارائه دهند.
بر اساس اين گزارش در ادامه اين جلسه حشمت الله نظري،مهندس داور ماهيكار و محمد حسن فروغي فر اعضاي هيئت مديره بانك كشاورزي نيز درباره حوزه هاي مختلف بانك سخنراني كردند. ارائه نظرات و پيشنهادات مديران بانك در قالب بحث وتبادل نظر و ... از ديگر برنامه هاي اين همايش بود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن