کشاورزی | دام و طیور | شیلات | جهاد کشاورزی

جبران خلاء مهارت‌های دانشگاهی در جلسات مشاوره شغلی

معاونت برنامه‌ریزی اشتغال سازمان نظام مهندسی کشاورزی تهران از برگزاری جلسات مشاوره شغلی با رویکرد جبران خلاء مهارت‌های دانشگاهی خبر داد. 

معاون برنامه‌ریزی اشتغال و توسعه تشکل‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تهران   با اعلام این مطلب گفت: یکی از مشکلات اعضا و فعالان صنعت کشاورزی، عدم اطلاع و آگاهی کافی از بخش است که قسمتی از آن باید در دوران تحصیل و دانشگاه‌ها آموزش داده شود اما همیشه با خلاء همراه است.

 

بهزاد بانکی‌پور افزود: در جلسات مشاوره شغلی اعضا از تمامی فرصت‌هایی که در بخش کشاورزی وجود دارد و یا بسترهایی که توسط سازمان نظام مهندسی برای ورود به بخش فراهم شده است، آگاهی می‌یابند تا مهارت‌های لازم در حوزه‌های مدیریت و... را کسب کنند.

وی با اشاره بر اینکه این جلسات به‌منظور بهره‌گیری و اقبال بیشتر علاقمندان به فعالیت در صنعت کشاورزی به‌صورت رایگان برگزار می‌شود، تصریح کرد: جلسات مشاوره شغلی هر پنج‌شنبه به مدت سه ساعت در سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان برگزار می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی اشتغال و توسعه تشکل‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی تهران با بیان اینکه بهره‌گیری از فرصت‌ها مستلزم داشتن مهارت‌های مرتبط است، خاطرنشان کرد: اگر کسانی که می‌خواهند در بخش کشاورزی به فعالیت پردازند علاوه بر داشتن شناخت کافی، مهارت‌های لازم فنی و کسب و کار را نیز داشته باشند، قطعاً از فرصت‌های مناسبی برای کار در بخش بهره‌مند خواهند شد./

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن