کشاورزی | دام و طیور | شیلات | جهاد کشاورزی

سپاس رئیس سازمان شیلات از کارمندان و بهره‌برداران، بابت تقدیر رئیس جمهوری

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران پس از دریافت لوح تقدیر کارمند نمونه جشنواره شهیدرجائی، با نگارش متن سپاس، از تمام همکارانش در مجموعه شیلات کشور قدردانی کرد.

 

 صبح امروز شنبه 15 شهریورماه، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان شیلات ایران با نگارش متنی به شرح زیر از خدمات همکارانش در مجموعه شیلات که باعث موفقیت این سازمان در فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی جشنواره شهیدرجائی شده است تقدیر کرده است.

سیدحسن صالحی در این نامه کوشش‌های قابل تقدیر کارشناسان، پژوهشگران، مدیران جهادگر و حتی بهره‌برداران غیردولتی در زیربخش شیلات را سبب معرفی سازمان شیلات ایران به‌عنوان دستگاه برتر ملی در فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در کشور دانسته است و اشاره کرده که به نمایندگی از همه شما آنها به افتخار دریافت لوح تقدیر از دست رئیس جمهوری در جشنواره شهیدرجائی نائل شده است.

وی در این نامه نیل به این افتخار را نتیجه حمایت ویژه وزیر جهاد کشاورزی، معاونین و مدیران و کارشناسان وزارت متبوع در اقصی نقاط کشور و برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌های خالصانه تک‌تک همکارانش اعم از پژوهشگران و بهره‌برداران سخت‌کوش برشمرده است.

رئیس سازمان شیلات ایران با اشاره به این که امروز افزایش سهم آبزیان به عنوان غذای سلامتی در سبد مصرف خانوارهای ایرانی از مهم‌ترین وظایف سازمان شیلات ایران است؛ وجود ظرفیت‌های فراوان تولید به‌ویژه پرورش ماهی در قفس، استفاده از سواحل و صید در آب‌های دور و افزایش بهره‌وری با استفاده از دانش و تکنولوژی نوین را از موضوع‌های کلیدی برشمرده و بر آن تاکید کرده است.

صالحی در پایان اظهار امیدواری کرد که با اجرای سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی و در راستای تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با بهره‌­گیری از توان و سرمایه انسانی شیلاتی در کشور تحت الطاف خداوندی، عملکرد شیلاتی در آینده نیز روند رو به رشدی داشته باشد./

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن